Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok S8 telefon...

Hogyan tudok S8 telefon biztonsagi mappajabol törölt kepeket és videókat visszahozni?

Figyelt kérdés
Nagy PC Gurusok. Lényegében annyi,hogy szamomra èrtékes es nagyon fontos videokat toroltem novemberben a telefonomon. Nemelyik a biztonsagi mappabol lettek torolve nemelyik meg a Galeriabol. Toltogrttem le programokat, de pont azokat a kepeket videokat nem adta vissza egyik se ami nekem kell. Biztonsagi mappabol torolt kepek es videok meg aztan vegkepp nem tudtam visszamenteni. De viszont tisztaban vagyok vele hogy minden torolt adatnak van nyoma amibol visszalehet menteni. Kerem aki tud erre valami megoldast, az ne tartsa magaban.

2018. febr. 23. 13:41
 1/2 anonim válasza:
Menj a galériában. Jobb oldalon legfelül van három pont függőlegesen katt rá eljön egy ablak beállítások azon belül lomtár kidobjaaz összes törölt elemet katt rá és visszaállítás.
2018. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

ezt próbáltad?

2018. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!