Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro Truck Simulator 2....

Craft kérdése:

Euro Truck Simulator 2. Tökéletesen működött, egy laza 5 órás laptop kikapcsolásig. Probléma a következő. Hiába állítom be, hogy nagy teljesítményű NVIDIA dedikált kártyát használja ő még is ragaszkodik az integrált INTEL HD-hoz. Mitől is van?

Figyelt kérdés
Újra indítás pipa. BIOS beállításokban INTEL ram beállítások pipa. NVIDIA szoftver újratelepítés pipa. INTEL HD szoftver újratelepítés pipa. Játék újratelepítés pipa. Chipsetek újratelepítés pipa. Intel Boost újra telepítés pipa. Geforce experience újratelepítés pipa. Kompatibilitással való kombináció minden formában való kipróbálása pipa. Rendszert nem szeretném újra telepíteni, bárkinek bármi tipp? Laptop: Lenovo ideapad 100. Intel Core i3-5005U, 8gb DDR3 1600 mhz ram, Intel HD / NVIDIA Geforce Gt 920m videókártya. A játék 2 hétig tökéletesen működött. Ha bárki bármilyen formában tud többet mondani azt megköszönöm.
2018. febr. 26. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én megvettem eredetiben, nekem az bevált.
2018. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!