Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki megvette a Sony Vegas...

Valaki megvette a Sony Vegas Pro-t?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már nem is ezen a néven fut az új neve hirtelen nem jut eszembe. A tört verzióval próbálkoztam de a hibák, crash-ek elképesztően sokak voltak és idegesítőek. Valaki megvette az eredetit? Milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatosan? Esetleg valaki tud hasonló tudású videószerkesztőprogramot? Az esetek többségében nem használom túl komolyra a programot. Videó és hangsávok egymás alá illesztése, videó sávok egymásba illesztése, bluer és pixaleta effekte, pip effekt, néhány alap effekt (ezek alatt ilyenekre gondolok, hogy fekete-fehér, zajos kép, stb.).

2018. febr. 26. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki nem tud, információt szolgáltatni nekem? :(
2018. febr. 26. 17:11
 2/3 DjImipapa ***** válasza:
Tudokén.... attól, mert megveszed, semmivel nem jobb... erősen gépfüggő, és hibák nem azért vannak, mert tört a verzió(saját tapasztalat)..
2018. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokszor kaptam a savat, hogy ez a tört verzió átka és hogy meg kell venni, mert az mennyivel jobb. Igazából állítólag az adobe premiere pro a legmegfelelőbb ezekre a feladatokra, de az ott lévő funkciók nagy részét ki sem használnám, a vágás számomra túl van bonyolítva, ezért egy egyszerű vágási feladat is simán kitartott több órán keresztül és számomra teljesen logikátlan helyeken találtam meg a funkciókat. Körülbelül minden tudásomat, amit szereztem el kellene dobni, mert ott teljesen máshogy megy.
2018. febr. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!