Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Miért nem nyílik meg a...

SOS! Miért nem nyílik meg a Word dokumentumom a megszokott Word-ömben, sem a Libre Officeban?

Figyelt kérdés

A Word 2007 van feltelepítve kb fél éve, eddig működött, most ezt írja ki, ha írni szeretnék a szöveges dokumentumba:

Microsodt Office Professional Plus 2007

Köszönjük, hogy telepítette az alkalmazást. Ahhoz, hogy az összes szolgáltatást használhassa, aktiválni kell a telepítést. A varázsló végigvezeti. Hogyan szeretné? Kiválasztom, hogy interneten. A "Tovább" gomb után: Kommunikációs hiba történt, a kérelem feldolgozása nem sikerült, próbálkozzon pár perc múlva.


Ezt írta ki már 2 hete is.


Aztán megpróbálkoztam a LibreOffice letöltésével. Sikeresen telepítettem, társtással szeretném benne megnyitni azt a bizonyos szöveges dokumentumot, de ezt írja ki:

A program nem indult el, mert api-ms-in-crt-runtime-l1-1-0.dlll hiányzik a számítógépéről. A probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot.


Vezérlőpultból letöröltem, újratelepítettem, ugyanez a hiba.


Valaki segítene? Mit telepítsek akkor, vagy mit csinálok rosszul? Fontos lenne azt a dokumentumot szerkesztenem! :(


Előre is köszönöm szépen!

20/L


2018. febr. 26. 19:03
 1/9 DjImipapa ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Ic-AGJpRiuM

Aktivátorokkal azért óvatosan, több helyen nem kívánatos dolgokkal van ellátva....:)

2018. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? Aki feltelepítette nekem ezt a Microsoft Office csomagot, megfigyelte a gépemet, gépelésemet, stb???
2018. febr. 26. 19:35
 3/9 DjImipapa ***** válasza:
Nem hinném, csak lejárt az aktiválás...azt kell megújítani.
2018. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Word 2007 már ősrégi cucc, valami frissebbet kellene használni

2. Ha aktiválni akarja magát, de nem megy, az azt jelenti, hogy illegális, tört verziód van

3. Honnan telepítetted a LibreOffice-t? Mert azzal mennie kell. Próbáld meg innen telepíteni: [link]

Kijelölöd a LibreOffice-t, letöltöd és magától telepíti a legújabb verziót

2018. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DjImipapa ***** válasza:

Ne ajánlgassál már szedett-vedett letöltőoldalakat!!! KIZÁRÓLAG a hivatalos verziót szabad erőltetni, ha már ingyen van!:)

[link]

2018. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5!

A hivatalos oldalról próbáltam letölteni, de nem lett jó úgy sem :( Eredetileg is onnan töltöttem le egyébként.


Az az aktivátoros videót pedig nem tudtam követni, meg megcsinálni...


De most mi legyen akkor? :/

2018. febr. 27. 19:21
 7/9 DjImipapa ***** válasza:

Kedves Hölgyem! A gépeden amiről egyébiránt semmit sem tudunk(rendszer, hardwareösszetevők) valami nagyon nem kerek. Pikkpakkra így a távolból megoldani nem lehet. Idő és türelem....

1.:megoldási javaslatok:


1. Telepítsd a Windows frissítéseket: Start/Vezérlőpult/Windows Update

Telepíts minden elérhető frissítést, utána indítsd újra a gépet. Ellenőrizd van-e új frissítés és azt is telepítsd.


2. Töltsd le a Visual C++ Redistributable-t:


Windows 64-bit

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2017 (64-bit)


Windows 32-bit

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2017 (32-bit)


3. Futtasd a vcredist_x64.exe (64-bit), vagy a vcredist_x86.exe (32-bit) fájlt és választ az Uninstall gombot.


4. Ezután futtasd ugyanezt az exe-t és válaszd az Install gombot.


2.: Ha kell küldök privátban olyan programot, ami garantáltan működik....

2018. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: Nem szedett-vetett letöltőoldal. A Ninite egy olyan tool, ahonnan freeware és opensource programokat lehet telepíteni pár kattintással. Sokkal gyorsabb, mintha egyessével next-next-next finish-el telepítenéd. Nem vírusos, nem fizetős, nem reklámos, rengetegszer használtam már új gép telepítésekor.

De gondolom, Windowson neked új, hogy létezhet programtelepítés így is... Linuxon az ilyen alap.

2018. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DjImipapa ***** válasza:
Nekem ami nem a gyártóé az szedettvedett, ám ettől lehet másnak jó tapasztalata, nem vitatom, ám ha a hiv. office hibát ír, az a niniizésre sem fog másképp reagálni:)
2018. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!