Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges egy 24...

Hogyan lehetséges egy 24 FPS-es videóból 60 FPS-es videót csinálni?

Figyelt kérdés

Sok sorozatot nézek 24 fps-ben, de sokszor van az hogy YouTube-on találok olyan videókat amik 60 fps-el mennek. Hiába kerestem neten hogy hogyan van ez, de nem találtam semmit. Van esetleg valamilyen program amivel ez megoldható? Hogy csinálhatják?

Előre is köszi.



2018. febr. 26. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet ilyet, az okos tv-k is csinálnak ilyet 2 kep köze betesz meg kettőt ami a kiinduló és vége kep aranyosan el mosott változatai.

Így lesz “valódi” 60 fps ahelyett h 3x ugyanazt a képet ismételné 60 fps-ben.


Viszont szerintem ez benan néz ki, olyan mint ha regi szappanoperákat neznel. Így is hívják a jelenséget.

Szappanopera effektus.

2018. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

A semminél mégis jobb, mégis csak simább a kép.

TV-m nincs mert csak a nagy semmit adják minden adón, meg ott a sok reklám is.

PC-re van program amivel ez megoldható?

2018. febr. 26. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Az eljárás neve 2:3 pulldown, így keress rá.
2018. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. febr. 26. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzá tenném, hogy szerintem ami te youtube 60fps videókra gondolsz, az azért 60 fps, mert annyiban lett felvéve.
2018. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hiába kerestem az a sorozat részeit neten 60 fpe-ben, semmit se ad ki rá, se letölteni, se megnézni nem lehet. Csak a snandard 24 fps-es változat van mindenhol.
2018. febr. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!