Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wifi routerrel is lehet...

Akosszabo kérdése:

Wifi routerrel is lehet tényleg Bitcoint-t bányászni?

Figyelt kérdés
Halottam egyszer hogy elvileg lehetséges de nem nagyon találok erre vonatkozóan információkat. Esetleg valaki elmagyarázná, hogy hogyan lehetne? VAgy egy linkkel is már sokat segítene.

2018. febr. 26. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele.. szerinted egy 10-20 ezer Ft-os routernek van olyan teljesítménye, mint egy több százezer Ft-os videokártyának vagy egy több milliós ASIC minernek? :) Akkor már nem lehetne kapni routereket, mert vett volna belőle mindenki 50 darabot.
2018. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ott mi végezné azt a töménytelen számítási műveletet?
2018. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak tesztként megnéztem eth-t 1050 ti-n 1,5 hónap múlva kapnám meg a 0,05eth-t(11000ft),mivel ez a minimum ami után utalják. akkor szerinted egy routerrel mennyi idő lenne? egy jó pár év.
2018. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam, baromi gyors CPU illetve GPU kell hozzá. Abból is jó sok. Nos egy routerben nem sűrűn van erős proci ami számolgatna. Létezik de baromi kevés értelme van szerintem.
2018. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, viszont egy routernek olyan kicsi a számítási kapacitása, hogy kb évtizedekbe telne, mire értékelhető mennyiséget bányásznál vele.
2018. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
én a CASIO órámmal szoktam néha:)
2018. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem lehet. Csak CPU vagy GPU-val tudja visszafejteni a kódokat. De ahhoz hogy igazán jól lehessen bitcoint bányászni ahhoz minimum kell 5000 H/s
2020. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!