Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bootolas, Windows7 professiona...

Bootolas, Windows7 professional 32bit hogyan?

Figyelt kérdés
A szuleim laptopja nalam van uj windowst szeretnek tenni ra,mivel eslo sorban a gep keptelen reagalni barmilyen muveletre ezzel az OP rendszerrel meg egy kikapvsolas is 5-8percig tart neki.Eddig siman elohivtam a boot menut es ott a bootolast atallitottam CDre hogy arrol bootoljon de ez a win7 amit ratettek teljesen mas bootmenuvel rendelkezik.Megtalaltam nagynehezen a boot reszt de nemtudom atallitani hogy tudnam ezt megoldani?
2018. febr. 28. 00:14
 1/4 Robivosi ***** válasza:
A boot sorrendjét a gép bios-ában tudod beállítani.
2018. febr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köze nincs az op rendszernek a boot menühöz. Laptopoknál áltlaában az f2, f8, f9 billetyűk szokták előhívni. Laptop tipus alapján rá tudsz keresni melyik gombot kell nyomogatni.
2018. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Milyen hardver van a gépben? Ha 2GB vagy kevesebb a RAM, akkor ne csodálkozz, hogy lassú, mert az még a Win7-nek is épp a minimum, pláne ha 64 bites.

2. Mire használják a gépet? Ha csak netezni, szövegszerkesztésre és filmnézésre, akkor inkább telepíts egy Linuxot. Az nem vírusozódik össze és nem lassul be idővel.

3. A boot menünek nincs köze az oprendszerhez.

2018. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,egyertelmuen megoldodott a problemam kozben.
2018. márc. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!