Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Uplay bejelentkezés Google...

Uplay bejelentkezés Google Hitelesítővel (kétlépcsős azonosítás)?

Figyelt kérdés

Nem tudok Uplay-be bejelentkezni (kétlépcsős azonosítás védi (Google Hitelesítő generál egy kódot, és azt kell beírni)), mert töröltem a telefonomról a Google Hitelesítőt, és amikor visszatelepítettem, akkor kezdődött a probléma: nem tudom, hogyan kell beállítani, hogy újra úgy adjon kódot Uplay-hez, mint régen!

Hogyan lehet beállítani "újra" a Uplay-t? Elvileg be van állítva, tehát folyamatosan kéri a kódot mindenhol, tehát nem tudok semmit sem tenni, ördögi kör...

QR-kódot be lehetne vele olvastatni, hogy kapjak kódot, de nincs sehol semmilyen QR-kód.

Valaki tudna javaslatot tenni?



2018. febr. 28. 17:22
 1/1 anonim válasza:
Ugyanez van velem is. Én is kiírtam kérdésként. Bár soha ne töltöttem volna le....
2019. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!