Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar menüs, rajzoló szerkesz...

Magyar menüs, rajzoló szerkesztő programot keresek. Lehetőleg ingyen letölthetőt. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Paint rajta van minden wines gépen. Magyar és ingyen van.


Egy normális szerkesztő program komoly folyamatos fejlesztést kíván szóval abból ingyenes nem nagyon van, és magyar meg pláne nem.

2010. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gimp.
2010. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A GIMP nagyon jó de eléggé furcsa lehet elsőre kezelő felülete, sőt. Én azt használom és megszoktam ,de emlkészem mennyire nem vágtam mi van elsőre!


Paint.NET-t tudnám ajánlani, nem használtam, de amennyire olvasom, sokat tud, ingyenes, és könnyű kezelni.

2010. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen a Corelt használják a kollégák. Én nem szerkesztek ott, de kéne otthonra valami hasonló. Angolul nem tudok, úgyhogy meg vagyok lőve...
2010. jún. 9. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a Gimpet tudnám ajánlani.

Letöltés, telepítés és mindenféle információ a gimp.hu oldalon.

2010. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!