Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik már a...

Miért nem működik már a torrent, mindent megpróbáltam!?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem működik,és azt mondták, hogy a vírusírtó, tűzfall miatt. Na egyszer csak rossz lett és kész. Comodo van rajta,amit hagyományosan próbáltam uninstallálni, de nem lett jó. Újratelepítettem azt a sz.rt és még mindig nemjó, az NCore-t sem engedi megnyitni a COMODO, úgy hogy letöltöttem egy uninstalláló szoftvert,amit egy informatikus ismerősöm ajánlott. És még mindig bele van ágyazódva vhova ez a féreg... Ez hihetetlen komolyan! Minden Eldugott kis fájlt megtalált pedig és kitörölte, 2x újraindítottam és semmi, nem jó. Mit kéne már csináljak, hogy normálisan használhassam a számítógépemet? Hogy tudnék Ténylegesen ettől a rohadek Comodotól megszabadulni? Telepítsem újra a Windowst? Köszi előre is

2018. márc. 1. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, és most uninstalláld normálisan, ne gányolóprogramokkal.
2018. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg MINDENT megpróbáltál, akkor mi sem tudunk segíteni. De valószínűbb, hogy mégsem próbáltál meg mindent.
2018. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De elsőnek mondom, hogy rendesen uninstalláltam, hagyományos módon és nem volt jó. Ezért próbáltam ezzel
2018. márc. 1. 14:19
 4/13 DjImipapa ***** válasza:
Kulcsszó: revouninstaller....
2018. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
???
2018. márc. 2. 09:30
 6/13 DjImipapa ***** válasza:
Egy remek eltávolító, itt nálam erősen bejött....
2018. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 DjImipapa ***** válasza:
Ám eltávolítás előtt javasolt feladatkezelőben minden comodo-ra utalót kilőni.............
2018. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na hát ez volt az a program amire utaltam a kérdés alatt, hogy letöltöttem egy uninstalláló szoftvert! De az se segített
2018. márc. 2. 14:05
 9/13 DjImipapa ***** válasza:
Kilőtted a futó comodo-t? Beállítottad a nyomok eltávolításánál a speciális lehetőséget? Ha én egy programnak azt mondom, pusztulj, az biz pusztul!!! Nem gondolkozó izé az!:) Azonban ha fertőzött a géped, az más kérdés....
2018. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pedig ez nem pusztul... :(

De ha fertozott akkor miert nem nged adott oldalakat megnyitni, ugy,h a Comodora hivatkozik?

2018. márc. 4. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!