Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sokan művelik, de mégis...

Sokan művelik, de mégis mennyire biztonságos az nCore és uTorrent használata?

Figyelt kérdés
Évek óta torrentezek és most egy informatikus rám hozta az ideget,szerinte az uTorrent kliensen és az nCore oldalon keresztül szinte kiszolgáltatom a gépemen lévő adatokat, behatolhatnak mindenhová. Megjegyzem, még soha nem tapasztaltam rosszat, pedig mindent neten intézek.

2018. márc. 4. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Baromság. Röhögd képen az "informatikust", ha legközelebb látod.
2018. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondd neki, hogy váltson szakmát.
2018. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt egyedül ő tudja. Hm. Nos van egy kis esély arra, hogy szuperzseni az illető és egy jó nagy arra, hogy ostoba idióta. Majd az idő eldönti.
2018. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség amit mondott.
2018. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki és magas, számomra már nem követhető szinten elmagyarázta, kiemelten az uTorrent kliens veszélyét
2018. márc. 4. 16:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Melyik verzióját használod? Az esetleg nem mindegy.
2018. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Tudom a kérdezőt kérdezed, de én az uTorrent 2.2.1 használom sose volt vele bajom, de más kliensekkel mindig volt gondom.
2018. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt valami ilyesmi hiba az egyik µTorrent kliensben, kb. 2 éve. Ezt lehetett olvasni mindenhol, még ahol alapvetően nem is ezzel foglalkoznak. De ez nem maga a torrentezés és a torrent oldalak hibája volt, hanem csak 1 kliens hiba, amit hamar javítottak. Ha veszélyes lenne, nem használná ennyi ember nyilvánvalóan.
2018. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A 3.5.3 uTorrent verziót használom, ez a legujabb
2018. márc. 4. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk baj, már csak azért is, mert tiltva van ott a használata, egyéb problémák miatt. Állj át az ott is javasolt 2.2.1 verzióra. Vagy esetleg Qbittorrent, én most azt használom.
2018. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!