Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok...

Milyen programot ajánlotok videózáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni videózni de semmilyen tapasztalatom nincs e téren. Azt szeretném megkérdezni tőletek , hogy teljesen kezdőként milyen programot ajánlotok ahol megtudom tanulni a vágásokat meg az alapokat. Előny lenne ,ha magyar lenne

2018. márc. 4. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyar nem lesz. Adobe premier pro, vagy sony vegas a javaslatom
2018. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha kezdő vagy akkor vegas pro 14 amit tudok javasolni én is azzal kezdtem és ha a minőségre akarsz rámenni pl. átmenetek , színezés , effektek sokkal szebb a végeredmény az adobe premiernél.Gameplay vagy vlog? Gameplayre elég a Vegas, viszont ha vlog akkor a premiert ajánlom bonyolultabb de jobb, angol nyelvű mindegyik, elfogsz igazodni rajta nyugi 1-2hét.
2018. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegas Pro. Elég könnyen tanulható, intuitív a felülete és nagyon erős, mindent meg lehet benne csinálni! Én is ezt használom már évek óta profi munkára is. Sok tutorial van hozzá youtube-on, szerintem 5-10 óra alatt elég jó szinten kiismerhető.

Esetlegesen az Adobe premiere Pro-t. Az se rossz, bár nekem nem feküdt annyira, kicsit túlbonyolított volt első látásra. Azt hiszem, hogy ez benne van az adobe creative cloud subscription plan-ben is, szóval ha olyanod van, akkor inkább ez éri meg természetesen.

2018. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nos Utazós vlog lenne
2018. júl. 13. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!