Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb Antispyware...

Melyik a legjobb Antispyware egy antivírus mellé?

Figyelt kérdés

Eset IS-em van, LEGÁLISAN, fizetek érte.

ASC Pro-m van, fizetek érte.


Erre mindig bármely más program talál még 100 spywaret, adwaret... stb. Hát mit telepítsek még?

Bizrate.com azt sem tudom mi lehet az de nem is érdekel, sosem voltam rajta.


Ti mit használtok? (előtte Kaspersky-t vásárolgattam de az mellet is találtak mindig)


2018. márc. 6. 23:24
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy spyt talál, nem ad-ot? Azok ugyanis a cookie-k lesznek. Arra meg nem antyspyware kell, hanem Adblock. Minden böngészőre.
2018. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
100%

Jó néhány évvel ezelőtt hozzájutottam a SUPERAntiSpyware 1 éves licencéhez, amely a Kaspersky és Malwarebytes mellett futott.Amíg ez utóbbi kettő nem foglalkozott vele, addig a SAS mindig talált ... trackingeket ( nyomkövető süti ).

Amennyiben mindenképpen szeretnéd a vírusvédelmet kiegészíteni, a Malwarebytes-ot javaslom.Az ingyeneset időnként lefuttatod, ha a Pro verzió érdekel, sajnos már csak éves előfizetést lehet választani.Régebben élettartam licencet is adtak.

2018. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most próbáltam a superantispyware-t, 1000+ felett talált, +1 böngésző plugint vagy listát ami káros. Eset és ASC nem találta meg?

Most futtatom a Malwarebytes-t, de eddig 100 ezer fájlt után még nem talált.

2018. márc. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!