Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak is terheli a gépét a...

Másnak is terheli a gépét a Sorozatbarát oldal bányász scriptje?

Figyelt kérdés

Az Eset beriaszt és letiltja, később beraktam a coinhive és más bányász oldalakat a router tiltó listájára.

De mikor kinyitok egy vidto-me videót akkor elkezd a notebookom fújni mint az állat hogy melege van, Feladatkezelőben pedig mindig 1 mag maximumon fut a 4-ből.

Procim I7 3632QM, olyan nincs hogy egy sima videó 1 magját leterhelje, csak ezen az oldalon, más oldalakon Full HD-re csak alig forog a ventilátor.


2018. márc. 7. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár alkalommal jártam így asztalin, de azóta az Avast Premier már gyorsan reagál, azelőtt bontja a kapcsolatot mielőtt érezném a hatását, csak a figyelmeztetést látom, hogy megint próbálkozott egy bányász oldal. Ajánlom ebből a szempontból az avastot, tiltó lista nélkül is remekül megvéd.
2018. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az elsőt nekem is blokkolja az Eset, de tudom hogy a Vidto is indít valamit, de nem tudom hogy lehetne blokkolni.


A másik dolog hogy hiába zárom be a lapot, muszáj az böngészőt bezárni, addig fut valami.

Kis keresés után találtam ilyen scripteket is:

[link]


Az első csak ha az a domain név van nyitva ahonnan fut, a másik ha elindult addig marad amíg a böngészők nyitva.

Lehet hogy más oldalakon is van ilyesmi mert ez a cím is tiltva, mobilnetről kapcsolódtam most

2018. márc. 7. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom javasolni az uBlock Origint:

[link]

2018. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


ezt nyitja ki, gyorsan másoltam.

uBlock-ra azt írja hogy nem jó az új Firefox-hoz:

[link]

2018. márc. 7. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Csomó reklám van rajta az oldalakon, ami egy idő után le lassítják a gépet a felugró reklám víruskáktól, meg javaslom { csak jóból} ne nézettek online-filmes oldalakat, Tele van egy csomó reklámmal, ami vírusossá teszi a gépedet, nem nagyon kellene nézni online filmes oldalakat, egyrészt a legrosszabb és bizonytalan és legigénytelenebb megosztási forma, nyílt neten terjesztik, mást rész ezek bármikor megszűnhetnek {Openload, Vidto, videa, inda és társai,} torrentezetek inkább... és ott jó minőségű filmeket kaptok....
2018. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem uBlock!

uBlock ORIGIN!

Nézd meg a hozzászólásomban szereplő oldalt.


Firefox 58.0.2 alatt működik.telepíthető:

[link]

2018. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, bedobtam 3db Coinminer block plugint is:

[link]


Most nem fúj, tehát valamelyik vagy mindegyik hatásos. Majd egyesével kikapcsolgatom és figyelem melyik volt a jó.

2018. márc. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!