Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben hogyan lehet...

Keresem kérdése:

Windows 10-ben hogyan lehet keresni ha csak a fájl körülbelüli dátumát tudom?

Figyelt kérdés

A windows intézőben (korábbi verzióknál) be lehetett állítani , hogy milyen időpontban (időtartományban) készülhetett a fájl. Ha nem tudtam semmi mást a fájlban, akkor így gyorsan lehetett keresni.

Ugyanígy lehetett keresni, ha csak a fájlban levő egy szót akartam megkeresni.

Lehet valahogy a win 10-ben valahogy részletesen keresni, hasonlóan mint az intézőben régen?



2018. márc. 9. 08:42
 1/4 AntZ ***** válasza:
A total commander-t tudom ajánlani → parancsok → keresés (Alt+F7) → bővített keresés → keresés dátumok között.
2018. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén Total Commander.

Hogy lehet egyáltalán anélkül létezni? Első dolgom telepíteni egy új rendszer után...

2018. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én még életemben nem használtam, nem is tudnám
2018. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ne tudnád használni, mivel semmi bonyolult sincs benne és a fő műveletek nyilvánvalóak. Persze, az ilyen keresési finomságokat lehet, hogy épp nem tudnád (én se kerestem pl. még benne soha, de mindig is használtam).
2018. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!