Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy eléggé melléfogott a Google a Chrome OS-el?

Figyelt kérdés

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=ANMrzw7JFzA


Értem én, azt mondják, hogy ha bekapcsoljuk a gépet, rögtön csak netezni akarunk. Én is szinte csak azt csinálom, Gmail, GReader, Youtube, egyéb oldalak. De nincs semmi kézzel fogható benne. Nem is kellene a gépbe merevlemez. De akkor hogyan vágjak videót a Sony Vegas-ban? Vagy, várjunk csak, egyébként sem tudnék, mert a gépre nem tudnék feltenni semmit! Külső vinyómon is van egy rakat film, azt hogy nézzem meg? Vagy lesz hozzá kiegészítő? De aztán még ott vannak a játékok. Mert azért az internetes flash-játékokra nem lehet azt mondani, hogy jó játék. Mivel fogok ezután játszani? Ott van a Microsoft Office is. Tudom, hogy megjelent nemré az Office Live, de én akkor is inkább a gépemen szerkesztek, mintsem egy felhőben. Hol tároljam a nyaraláson készült 1000 db fényképemet, videómat? Töltsem fel Picasa-ba, abba a 10 Gb-ba? Hamar elfogyna, vagy csak ezzel is azt akarják, hogy bővítsük a tárhelyet? És mégvalami: ha nincs internet? Mert azt mondják, hogy internet nélkül nincs élet. Márpedig van. És ha nincs internet, mit csináljak a gépemmel?


Szóval, szerintem ez az OS egy nagy szemét. Még ők sem gondolhatják komolyan. Nektek mi a véleményetek?


2010. jún. 9. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én olyanokat olvastam, hogy minden programot csak neten keresztül tudsz elérni, magyarán mondva az OP rendszer használatához állandó internetkapcsolat szükséges.


Egyébként véleményem szerint a visszhangból sz*rnak ítélem meg, akinek linux alapú rendszer kell, annak ott vannak a jobbnál jobb disztribúciók, köztük az ubuntu.

2010. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az OS annyira lesz csupán jó hogy a Windows mellett elférjen.

Ha gyorsan akarok netezni, könyvet olvasni stb akkor azt bootolom be minden másra meg ott lesz a Windows.

Erre jó lesz másra nem... Szerintem.

2010. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!