Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Insider Update?

Windows Insider Update?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én tegnap csatlakoztam Insidernek, és már harmadjára próbálom felrakni a 17618 (rs_prerelease) buildet, de a letöltés után, ahogy újraindítom, feltelepíti, majd újraindul, és kifagy a boot képernyőnél.

Már kikapcsoltam mindenféle gyors indítást (Fastboot, MSI Fastboot), de még így sem jó. Miután háromszor újraindítom a restart gombbal, automatikusan elkezdi visszatelepíteni az előző Windows verziót.


Többnyire az “Ultimate Performance Mode” miatt szeretném kipróbálni.


A konfigom, ha esetleg lényeges:

i5-7500

ASUS GTX 1060 (3GB)

WD Blue 1TB HDD

MSI B250M Mortar

Corsair Vengeance 2x4GB 3000Mhz



2018. márc. 10. 14:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Találtam külső forrásról letölthető 4,1GB méretű ISO fájlt.

Ha azt felrakom, jó lehet?

2018. márc. 10. 14:22
 2/2 AntZ ***** válasza:
Elég necces insider built-et feltenni egy gépre. Ezeket most tesztelik (például te is beálltál közéjük), tehát semmi sem stabil bennük. Fagyások, gyakori rendszerösszeomlás, sorolhatnám a hibákat, amibe belefuthatsz. Nemsokára jön a tavaszi frissítés, sokan azt még első körben nem teszik fel, csak ha már jönnek hozzá a javítások, tehát amikor az már stabilabb.
2018. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!