Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Edius 5-ben a...

Hogyan lehet Edius 5-ben a kép egy adott pontjára közelíteni?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy layoutban kivágom egy részét, hanem hogy míg megy az adott "video-szakasz" folyamatosan közelítsen a kép általam kijelölt ponjára, mintha a kamerával közelítettem volna rá.
2010. jún. 9. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
3D Picture in Pisture-t húzzad rá a klipre, és add meg a keyframeket, hogy honnan induljon a zoomolás, és meddig tartson, ill. mekkora legyen a közelítés mértéke. Figyelem! A digitális ráközelítés minőségromlással jár.
2010. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A minőségromlást tudom, de érdekelt, hogy hol van ez a funkció. Főleg ha pl. slideshowt szeretnék képekből, akkor venném hasznát ennek.
2010. júl. 6. 01:57
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok: simán a video layout-ban is tudsz zoomolni, és ott nem is esik szét a kép pixelekre, vagyis jobb lesz a minősége, és a közelítés is szebb.
2010. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!