Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek használtan egy...

Ha veszek használtan egy origin-es játékot, be tudom a saját felhasználómhoz regelni a játékot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minden termék egyszer aktiválható és véglegesen az adott profilhoz kötődik. Arról leválasztani nem lehet, így újraforgalmazni vagy cserélni sem lehet.


Ha veszel egy dobozos játékot amit már aktiváltak, az semmire nem lesz jó, legfeljebb dísznek a polcra.

2018. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a profilt (fiókot) is megkapod akkor rendben lesz. Anėlkül kuka.
2018. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors válaszokat! :)
2018. márc. 13. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Viszont a fiókokat tilos átruházni, simán letilthatják érte. A másik probléma, hogy az eredeti tulajdonosnak mindig visszaadja a rendszer/support a fiókot, akkor is ha eladja és átírják az e-mailt vagy jelszót.


Tehát ne fizess használt termékért, mert vagy nem fog működni, vagy letiltják, vagy kicsalják a pénzed és visszaszerzik a fiókot. Ha nincs pénzed, várd meg a leárazásokat inkább, mert csak ez biztonságos 100%-ig, és garantált hogy játszani tudsz majd bármilyen gond nélkül.

2018. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is! :) Fifa 18-at szerettem volna így megvenni, mert mégmmindog aránytalanul drágának gondolom újan, viszont én csak online játszom fifákkal. Azt hittem hasonló, mint a steam, ott ha jól emlékszem, át lehet ruházni másra a játékot (vagy valami hasonló).
2018. márc. 14. 06:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Steam-en sem lehet ilyet csinálni.
2018. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt valami ajándékozás funkció még régen, nem tudom most van e még, arra gondoltam. :)
2018. márc. 15. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Az áruházról megvett játékot átadhatod másnak, hogy ne a te profilodba kerüljön. Ilyen van, de ez legális vásárlása egy aktiválatlan játékpéldánynak, nincs köze a használthoz. Már aktivált játékot nem mozgathatsz el a profilodról, főleg nem adhatod át másnak.


Nem hülyék ők sem, mert nem mindegy hogy 1 ember megveszi majd 99-nek továbbadja mindenki amikor kijátszotta, agy 100 ember veszi meg magának.

2018. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, csak már nem emlékeztem rá pontosan. :)
2018. márc. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!