Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program Windows...

TRT kérdése:

Van olyan program Windows 7-re amivel FTP szerverről letöltés nélkül online nézhető egy film?

Figyelt kérdés

Saját FTP szerveremről android telefonon letöltés nélkül online tudom nézni a filmeket. Ilyet keresek PC-re.

Az eddigiek amiket próbáltam le akarták tölteni a teljes filmet,és azután megnyitni. Kérem, csak az adjon tippet aki használ ilyet PC-n.

Köszi.


2018. márc. 13. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha le akarod játszani így is úgy is letöltöd. Az, hogy előbb letöltöd az egészet, vagy közben buffereled igazából már mindegy
2018. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, de jobban szeretnék belenézni ami 10 másodperc alatt megvan, mint letölteni ami perecekig tart, és azután rájönni, hogy láttam/nem tetszik és törölni.
2018. márc. 13. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le mondjuk a kodit. Annak tudsz ftp elérést adni és tudod rendesen tallózni a filmeket
2018. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a VLC playerrel.
2018. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 CspCsj ***** válasza:
Próbálj Filezilla klienssel csatlakozni, majd abból nyisd meg a videót.
2018. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Olyan egyszerű kis kliens programot keresnék PC-re ( W7 ) ami kilistázza a távoli FTP szerver tartalmát és ráklikkelve egy filmre kis pufferelés után letöltés nélkül megnézhető a film. ( Mintha az én meghajtóm lenne.)

Nem kell elérési utat lekérni, másolni, meg szenvedni vele.


Android telefonon szinte minden kliens app tudja ezt, használom is.Pár másodperc után lehet nézni a filmet.

PC-n több klienst próbáltam mindegyiken működik a kilistázás, de nem játsza le.

Meglepő, hogy ami androidon pik pak működik az PC-n sokkal nehézkesebb.

A Kodit ismerem, azon biztosam menne,valami olyasmit keresnék, de az sokkal többre hivatott, én valami kis egyszerű kliens programot keresek.

A VLC lejátsza a filmet ha előtte a teljes elérési utat lekérem és bemásolom neki. Minden filmnél egyesével beírni a pontos linket elég körülményes. A Filezilla listáz másolni mint a totalcommanderrel remek, de klikelésre egyáltalán nem tudta lejátszani nálam.

Olyat szeretnék mint amit az android telefon minden kliens tud. Egyszer beállítom a szerver elérést,kapcsolódik a szerverhez listát ad és egy klikkre a z FTP-ről máris fut a film.

Nem tudom elfogadni, hogy az androidon miért sokkal egyszerűbb.

2018. márc. 14. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Na és ha felmapelnéd a gépre?
2018. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleted.

Valószínűleg működne is, bár a kodiban elég könnyű elveszni a sok beállításban. Elég körülményes az FTP címének beírása. Igazából már nem is a film nézése érdekel a PC-ről, hanem én azt gondoltam, hogy PC-n is ugyanolyan egyszerű dolog FTP-ről online filmet nézni mint androidon, és nem tudom elhinni, hogy ami androidom egy 5MB-os kis appal működik ahhoz egy kb 200MB-os programot kell telepítenem a PC-re.

2018. márc. 14. 19:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi az a felmapelés ?
2018. márc. 14. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Plex?
2018. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!