Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Tomb Raider 2013 as játékáná...

A Tomb Raider 2013 as játékánál elakadtam, amikor egy barlangban rám támad egy farkas. Nem tudom legyőzni. Sok gombot kell egymás után jól időzítve nyomni, és sose jön össze. Már vagy 50-szer meghaltam itt. Tippet, trükköt, ötletet tudtok adni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 13:39
 1/2 Bagolyvagymi ***** válasza:
Ha arra gondolsz, amikor a Roth odaadta a piros hegymászó vackot, és utána a bralang, akkor azt tudom ajánlani, hogy nézd meg, hogy melyik gombokat kell nyomni, és vagy tanuld be, vagy 10 ujjad van, abból elég lesz lerakni hármat négyet az adott gombokra. Nekem elsőre sikerült, de ne aggódj, sok ilyen lesz még a játékban.
2018. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,arra gondoltam,köszi szépen a tippet!Körülbelül nyolcvanadszorra,de sikerült.Valahol kicsit sajnálom,mert nálam az ilyenek mindig kicsit elrontják a játékélményt,mert amúgy a játék nagyon jó.Azt gondoltam simán le lehet lőni a farkast,de nem sajnos.Kicsit az jut eszembe ,mint régen a Commodore 64-es sportjátékoknál,mikor a joystickot kellett jobbra-balra rángatni folyamatosan,hogy fusson a játékos.Na mindegy az is sikerült,remélem itt se lesz baj,majd szólok,ha megint elakadtam :)
2018. márc. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!