Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megoldani, hogy...

Hogy tudom megoldani, hogy egy kis ablakban lássam a youtube videókat, miközben mást csinálok éppen a számítógépen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A böngésző átméretezésével beállítod a méretet.
2018. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha az egyik oldalon dolgozom, akkor eltűnik a másik ablak. Csak egy oldalt tudok nézni, kicsinyíteni nem akarok, mert akkor nem látom az oldalt Én azt szeretném, ha miközben írok, folyamatosan ott maradjon a kis youtube-os ablak a nagy méretű ablakon.
2018. márc. 17. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Ablak mindig felül. Pl [link]

vagy [link]

2018. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor neked egy Youtube minialkalmazás/widget/gadget kell.


Google keresés : [link]


Sok sikert.

üdv.

2018. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem nem egyre gondolunk. Egyszer már valaki megoldotta nekem, állítgatott valamit a képernyőbeállításon, de sajnos nem emlékszem, hogy volt. Nem töltött le nekem semmit. Úgy képzeljétek el, hogy például most teljes képernyőben írok a gyakori kérdéseken, de közben a jobb felső sarokban menne egy youtube-videó kis képernyőben. Hol tudom így beállítani az ablakokat, hogy egymáson maradjon, ne tűnjön el, ha az egyik ablakban éppen csinálok valamit?
2018. márc. 17. 20:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös válaszoló, pontosan ezt szeretném, de nem lett letöltve semmi, amikor egyszer egy ismerősöm így beállította nekem.
2018. márc. 17. 20:38
 8/10 CspCsj ***** válasza:

A "floating window" kifejezésre keress.


Szerintem böngészőhöz bővítmény/kiterjesztés lehetett, pl.:

- Chrome: [link]

- Firefox: [link]


Ezenkívül a VLC, SMPlayer stb. is tud előtérben lejátszani Youtube linket és lejátszólistát, de ez megint külön letöltendő programot jelent.

2018. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Operába van hasonló alapból, ha esetleg régen azt használtad.
2018. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen videólejátszó programod van?


Ott lehet tényleg url cím alapján elindítani a videót, és a lejátszóban beállítani "mindig felül". (ahogy írták előttem)

--jobbklikk a lejátszón--megnyitás--url megnyitása. Oda kell bemásolni a visdeód url címét. Lehet nem mindegyik videó indul el.

2018. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!