Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet Ai fájlt...

Miért nem lehet Ai fájlt importálni Adobe After Effects-be?

Figyelt kérdés

Több olyan tutorial videót is néztem, ahol Adobe Illustratorral készítenek el egy rajz alapot, amit after effects-ben szerkeztenek meg.

Mi oka lehet annak, ha nekem nem sikerül importálni? ‘A fálj nem található’ hibaüzenet jelenik meg.


2018. márc. 18. 21:41
 1/4 tabaki ***** válasza:
Nem tudom. De érdekes probléma, kár, hogy titkolod, mit csinálsz.
2018. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Ha nem tudod, nem muszáj válaszolni!


Nem titkolom amúgy, nyugodtan lehet kérdést hozzáfüzni a témához, nem tudom, hogy még miféle rèszlet lett volna lényeges a leírásban. (nagyon kezdő nagyok ezekben a programokban)

2018. márc. 19. 09:39
 3/4 tabaki ***** válasza:

„nem tudom, hogy még miféle részlet lett volna lényeges a leírásban”


Ahhoz képest, hogy semmiféle részlettel nem kedveskedtél a válaszolóknak, nem egészen érthető a megrökönyödésed. Igazából már az sem ártott volna, ha nevesíted, mely videók alapján próbáltad, de hát a sok hasonló közt biztosan ott vannak azok is... de elsősorban a te tevékenységed pontról-pontra való leírása lett volna az érdekes, hátha valaki különbséget fedez fel közte és a videókban bemutatottak között. Bizonyára meg vagy győződve arról, hogy te is mindent pontosan ugyanúgy csinálsz, de a hasonló kérdéseknél ez sok esetben csak szándék, nem pedig tény -- ezért érdemes másoknak is megadni a lehetőséget arra, hogy bizonyosan kizárják a te tévedésed lehetőségét.

Anélkül, hogy bármi biztosat tudnék (mellesleg én nem használom egyik szoftvert sem): Feltételezem, hogy a fájlt a programból tallózod be, tehát annak garantáltan el kéne érnie. Ha ezek után azt állítja, hogy nincs meg, akkor gyanús, hogy a fájlnévben vagy az elérési útban nem stimmel valami, például olyan speciális karaktert (ékezetes betűt?) tartalmaz, amelyre a program nincs felkészítve. Például nem biztos, hogy a C:\Szíjjártó Gergő\őrtűz.ai az a legszerencsésebben megválasztott útvonal, ami köré az angolul gondolkodó fejlesztők alkalmazásokat álmodnak. Ez persze csak egy kósza ötlet volt, ha ebben az irányban semmi gyanú nem merülhet fel, akkor mégiscsak próbád meg jobban kiadni magad. Bizonyára vannak itt AE-felhasználók, akik szívesen segítenek, ha alaposabban körüljárható a probléma.

2018. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a válaszod, nagyon betalált!:) Már-már azon igyekeztem, hogy másik programot töltsek, de közben csak az ékezetes névvel volt a gond, amit kijavítottam és már működött az import!
2018. márc. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!