Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Pro aktiválása, mi...

Windows 10 Pro aktiválása, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve kaptam egy Windows 10-et. Régebbi gépemre sikeresen telepítettem pendriveról egy lemezképfájllal(W10AIOHUN1612). Most vettem egy új gépet, BIOSban felraktam rá a Windows 10 Pro-t, és írja a szokásos "Aktiválja a Windowst" feliratot. Kerestem kulcsokat, de nem találtam rendeset, illetve Microsoft Toolkittel is próbálkoztam, de sikerült egy vírusosat kifognom. Ha tudnátok segíteni, akár egy normális kulcsot, vagy ha nagyon muszáj egy normális Toolkitet (KMSPico-t ne)adni, azt hihetetlenül megköszönném!

2018. márc. 20. 14:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az a probléma, hogy én nem tudom a telepítő kulcsot, mert nem én telepítettem a régi gépemre. És egy kicsit félek róla eltávolítani, mert akkor ott sem, de még itt sem lesz, az új gépen normális Windows.
2018. márc. 21. 11:51
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha neked adta a Windows-át, akkor a product key-t vagy megvan neki emailben, amikor vásárolta, vagy rajta van a Windows verzió dobozán, sőt elvileg ha belép a Microsoft fiókjába, ott is meg tudja találni a kulcsot, amennyiben online vásárolta. Najó beírtam neked ezt is gugliba, itt az első találat:

[link]

2018. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd beszélek vele, hátha megvan neki. A kulcsot ugye nem csak egyszer lehet használni? Próbáltam keresni az .iso fájlban is, de nem volt benne kód, annál inkább az aktivátor. Azt pedig sikeresen letiltotta a vírusírtó.
2018. márc. 21. 15:12
 14/17 anonim ***** válasza:
A linket nem nyitottad meg? :)
2018. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De, elolvastam.
2018. márc. 21. 17:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár minden kérdésedre tudod a választ 🙂
2018. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez a windows ugyan az, amit a windows honlapról le lehet tölteni 45 ezerért? [link]
2018. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!