Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autocadból miért nem tudok...

Autocadból miért nem tudok teljes méretet pdf-ként lementeni?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nyomdába csak pdf-ből nyomtatnak. Van egy A1 lap méretű keretem autocadbe és abba rajzoltam, de ha pdf-ként menteném.le, akkor a rajznak csak egy kinagyított részét mutatja, mi lehet a gond? Vagy ha keresek olyan nyomdát ahol autocadből is nyomtatatnak, ott megtudják ezt oldani, mert print preview-ben is csak egy kinagyított rész látszik

2018. márc. 22. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
AutoCAD-ben speciel nagyon precízen össze lehet állítani a nyomtatási képeket lapmérettel, metszetrajzok elhelyezkedésével, mindennel együtt. Szóval javaslom nézz utána, hogyan is kell AutoCAD-ben testreszabni a nyomtatási képet, aztán nem lesz iylen problémád.
2018. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem videókat, követtem lépésről lépésre, de ugyanaz volt, lehet valamit elnéztem... Köszi a választ
2018. márc. 22. 22:19
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha a print previewben is csak a rajznak egy kis része látszik (valószinűleg a közepe), akkor ott valami olyasmi gond lehet, hogy nem egyformák a papirméretek.


A rajz az lehet hogy A1-es méretű, de a kindulási alap méret az csak A4-es volt (igy csak az a rész látszik ami a kiindulási alapméretre - A4-re esik).


Először próbáld meg beállitani a méretet : [link]


Ha nem lenne jó akkor :


Megpróbálhatod azt is, hogy létrehozol egy új dokumentumot A1-es méretűt, majd a mostani dokumentumodat, ctrl+c és ebbe az új dokumentumba ctrl+v. Ha ez nem menne, akkor még lehet esetlegesen exportálni a régi dokumentumodat és az új - A1-es méretű dokumentumban pedig importálod.


Sok sikert.

üdv.

2018. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült! :D átmásoltam az egészet és személyre szabott lapot állítottam be, köszönöm
2018. márc. 23. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!