Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy ha pendrivera ráteszem...

Hogy ha pendrivera ráteszem egy program telepítőjét, és át teszem egy másik (a saját) gépemre, működni fog a program?

Figyelt kérdés
nCoreról letöltött a barátom egy programot, és az én internetem korlátozott (50gb/hó), így nem szeretném letölteni, mert elfogyna, mivel a fájl 25 gb. Ha az ncoreról letöltött telepítő fájlt (és egyebet) ráteszem egy pendrivera és beteszem a gépembe, onnan gond nélkül fel tudom telepíteni?

2018. márc. 23. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy működik. A letöltéssel nem ugyanúgy másolat készül a fájlról? Ha ezt nem lehet megcsinálni akkor te egy programot sem tudnál telepíteni, hiszen minden telepítő amit beszerzel az csak egy másolata az eredetinek amit a gépedre helyezel valamilyen módon (a letöltés is felfogható másolásként, mivel a netes tartalomról a gépedre kerül egy másodpéldány - azzal hogy letöltöd, az online megosztott tartalom sem tűnik el).
2018. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak biztosra akartam menni :D
2018. márc. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!