Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A kurzor mellett ez az ikon...

A kurzor mellett ez az ikon jelenik meg, és csak úgy tudok görgetni, ha közben lenyomva tartom valamelyik egérgombot. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 24. 14:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak Opera és Chrome böngészőben van ez a jelenség.
2018. márc. 24. 14:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Ha csinálok egy új virtuális aztalt, majd visszalépek, akkor jó lesz a böngészöfülön, de ha már elkattintok egy másikra, újra ezt csinálja.
2018. márc. 24. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
egered speciális beállításainál keresd.
2018. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam, állítgattam. Azt jelenti ez az ikon, hogy a jobb-bal irányú görgetés aktív, ha rázoomolok az oldalra, akkor úgy megy.
2018. márc. 24. 17:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért csinálja ezt, az egér a hibás. Kihúztam, újraindítottam a gépet. A touchpaddal tudtam görgetni, bedugtam egy másik usb portba az egeret, majd vissza az eredetibe és így is jó most.
2018. márc. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!