Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egy CD-t mp3...

Hogyan kell egy CD-t mp3 formátummá konvertálni?

Figyelt kérdés
Én a FormatFactory-t használom, de az utolsó számot nem mindig akarja megcsinálni? Sikertelen hibaüzenetet ad vissza. Tudja valaki, hogy mi ennek az oka? Mi a megoldás? Esetleg egy másik alternatív konvertáló program?

2018. márc. 24. 15:08
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Nem inkább az olvasóddal van a baj?


Amúgy millió van ilyen szoftver.

[link]

[link]

[link]

2018. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A [link] jónak tűnik, de hogy kell használni?
2018. márc. 24. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Az EAC használata nem könnyű. A legeleső [link] magyarul is tud.

Ha van Néród, azzal is megcsinálhatod. BurningROM/Extrák/Sávok mentése/lame mp3---a bitrátátá 302-ra érdemes állítani.

Amúgy EAC [link]

2018. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
320-ra
2018. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használd az legelsőt CBR 320-on az a leegszerűbb. Van zip változat is, nem kell telepíteni.
2018. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"az utolsó számot nem mindig akarja megcsinálni"

Sérült audiolemez, ha esetleg csak maszatos, zsíros a széle akkor azt le lehet óvatosan tisztítani, de ha karcos, kopott akkor esélytelen.

2018. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az olvasóval van a baj, mert a PC-n és a notebookon ugyanaz a jelenség. Most a Nero-val (8-as változat) próbálkoztam, de az csak 192-es maximális minőségig tudja. Nekem legalább 320-as kellene.
2018. márc. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!