Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 ről frissített Win10...

Win7 ről frissített Win10 alaplapcsere után újraaktiválás nem akar működni, miért?

Figyelt kérdés

A Microsoft fiókban lett előtte "mentés" készítve, látszik is. Hibaüzenet:


"Nem sikerült aktiválni a Windowst

Nem tudjuk újraaktiválni a Windowst ezen az eszközön. Próbálkozzon újra később."


Többször próbálva sem működik. Ráadásul most 32bites lett az eredetileg 64bitesként frissített Win10.

Vajon mi lehet a hiba az aktiválásnál?

Az aktiválás után újra 64bites lesz?



2018. márc. 25. 17:51
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Le is írtad a kérdésedre a választ:"alaplapcsere után".....ezért nem lehet. másik gépnek veszi nyilván. Talán a supportnak írva megoldják....:(
2018. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lehetséges az után is, de most nem tudom miért nem megy


"Ha jelentősebb hardvermódosítást hajtott végre az eszközén, például kicserélte az alaplapot, futtassa az aktiválási beállítások lapjáról elérhető Windows-aktiválási hibaelhárítót. Előfordulhat, hogy végig kell haladnia az újraaktiválási lépéseken."


A hibaelhárító után megjelennek az eszközeim amelyek mentve vannak, többek között az is amit aktiválnék újra, de rákattintva mindíg a "próbálja később" jellegű üzentet kapom

2018. márc. 25. 19:59
 3/4 lali51 ***** válasza:
Tegyél fel 64bittest.
2018. márc. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

64bites "van" telepítve, de alaplapcsere után (nem tudom miért) csak 32bites "lett".

Nem lett újratelepítve, legalábbis nem raktam újra fel.

Mitől lehet? Nem csak az aktiválás nélküli állapot miatt?

Még ma is annyit ír amikor aktiválni akarom, hogy:

"Nem érhetők el a Windows aktiválását végző kiszolgálok"

Pedig azt hittem, hogy eddig a hétvége miatt lehetett még.

2018. márc. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!