Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem olyan vágó...

Tudnátok nekem olyan vágó alkalmazásokat a telefonra, amiknek az alján nincs ott az alkalmazás neve? Már kerestem ilyen appot, de nem jártam sikerrel.

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik program amit eddig próbáltál, és ott volt az alkalmazás neve. A trükk az, hogy meg kell vásárolnod a teljes verziót. Tudod, az a pénz amit kifizetsz érte, azt kapja az alkalmazás készítője a munkájáért. Vagy te talán ingyen dolgozol? Kétlem. ;-)
2018. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DjImipapa ***** válasza:
2018. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fel nem fogom, hogy lehet telefonon videót vágni. A képernyő méret és az érintőképernyős irányítás teljesen alkalmatlanná teszi rá, hogy normálisan megvágj bármit.

Használj számítógépet, azon temérdek ingyenes vágóprogram van, ami nem tesz rá vízjelet.

2018. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. kommentelő!

Most miért kell rögtön ilyen flegmának lenni? Tudom, hogy a teljes verzió megvételével eltűnik a felirat. De tudod nem szeretnék (kb.) 1000Ft-ot csak arra költeni, hogy ne legyen a sarokban a logó. Köszönöm azért a vélemébyed/válaszod a kérdésemre.


Kedves 3. kommentelő!

Igen, szerintem se a legjobb telefonon videót vágni. Én is a számítógépet választottam volna, de a gépünk teljesen tönkre ment, és most szervízben van. Nekem pedig muszáj lenne megvágnom egy videót egy iskolai projekthez, aminek szerdára készen kell lennie. Szóval kénytelen vagyok telefonon videót szerkeszteni. És nem lenne túl szép, ha a vágóprogram neve a kész videó sarkában lenne.

2018. márc. 27. 02:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval nemhogy szaros 1000 forintot nem vagy hajlandó kifizetni, de nehogy véletlenül egy kicsi reklámot is kapjon az alkotó, aki lehetővé tette, hogy a szarjaidat összevághasd. :D
2018. márc. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DjImipapa ***** válasza:
Mondjuk elárulhatnád, melyik program az ami megnyerte a tetszésedet...
2018. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!