Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SKYPE gond! A képeket mért...

SKYPE gond! A képeket mért nem oda pakolja ahová kivan jelölve a hely?

Figyelt kérdés
Olyan gondom lépett fel pár napja, hogy a skypeben kijelöltem az Eszközök-Beállítások-Üzenetbeá ..... Átírtam a helyet mappa: (c/ skype cuccok) amibe a kapott fajlok -képek stb ha küldenek oda rakja !!! Sajnos valami történt, mert csak a fájlokat, dokumentumokat, rart stb bele rakja a kijelölt mappába viszont minden képet mely jpg v png ezeket el rakja a C:\Users\Peter\AppData\Roaming\Skype\live#3apatricbarat\media_messaging\media_cache_v3 -be !! Már újra telepítettem de semmi változás ! Win7 64bit skype v: 7,40 -es ! MI lehet a megoldás . hogy ne ide pakolja a képeket???

2018. márc. 27. 23:50
 1/3 ormiviki válasza:
a skype egyik legalatomosabb kémprogram. ahogy letakarom a kamerát rögtön mindenféle hibát produkál.
2018. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÉN NEM használok kamerát! A lényeg az lenne ha küldnek egy képet ami jpg v png azt miért nem a ki jelölt mappába teszi? hanem ide:C:\Users\Peter\AppData\Roaming\Skype\live#3apatricbarat\media_messagin g\media_cache_v3 -be ! és hiába törlöm vissza pakolja másnapra!
2018. ápr. 1. 11:05
 3/3 A kérdező kommentje:
JA és arról nem beszélve, ha valaki egy linket küld (nem kattintok rá) képpé alakul (annak a weboldalnak a képe melyhez a link tartozik ) azonnal lementi ebbe a rejtett mappába de a weboldal minden kis és nagy képeivel ! Tömérdek szemetet bemásol ! Bár mit jelölök ki a beállításokba -nem a kijelölt mappába rakja!!Minden más fajlt viszot a kijelőltbe tesz !
2018. ápr. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!