Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi webkamerám driverét...

Dogorn kérdése:

Régi webkamerám driverét sehol sem találom! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Egy noname, öreg kameráról van szó, de fontos lenne, hogy igénybe vegyem. Egyszer sikerült már leszedni valami használható illesztőprogramot hozzá, de az már jó régen volt és most sehol se találom. Napok óta keresem és semmi... A válaszokat előre is köszönöm!


Pluscom 8 Mega Pixel USB2.0 Webcam with built-in Microphone


[link]



2018. márc. 28. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szokott külön driver lenni ezekhez, szabványos eszközként, alapból kezeli őket a windows.
2018. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volna haszontalan információ pl, ha közölnéd, hogy milyen operációs rendszered van.

Lehet hogy már nincs is hozzá működő driver.

2018. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Win 10-et használok és biztosan van hozzá valami, hiszen egy éven keresztül használtam. A win magától nem ismeri fel, de anno silerült letölteni egy drivert, ami működőképessé tette.
2018. ápr. 11. 07:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálnom rá a választ! Akinek hasonló problémája van, annak mondom, hogy a driverscape.com-on kerestem rá az USB20 Camera-ra és onnan töltöttem le a legrégebbi, 2009-07-13-as kiadást!
2018. máj. 16. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!