Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfutna e a FarCry5?

Elfutna e a FarCry5?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy van gépigény .hu meg itt ott amott vannak infók gépigényekről de inkább tapasztalat érdekelne mert nem egyszer volt már, hogy nem volt reális az infó amit találtam 1-1 játékról. A proci i3 6100 3,7Ghz, videókártya GTX 750ti, 8gb ram.


A Farcry 4-et és a Primalt nagyon szépen vitte 50-60 FPS-el high illetve ultra beállításokon. A FarCry5-nek sokkal nagyobb a követelménye? Vinné high beállításokon vagy csak mediumon zötyögne?



2018. márc. 30. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg elmenne medium-high kozott valahol.
2018. márc. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Azért kérdem mert szeretném megvenni de ha meg nem futna akkor nem adok ki ennyi pénzt mert videókártyát nem tervezek még egy darabig venni.
2018. ápr. 11. 11:00
 3/5 anonim válasza:
Low-medium
2018. ápr. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább low-medium. Nekem gtx 770-el a bencsmark szerint high-on ment 31-től 57fps-ig.
2018. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*benchmark* bocs
2018. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!