Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért törli az iPhone-om a jó...

Nyarierik123 kérdése:

Miért törli az iPhone-om a jó minőségű Siri hangot?

Figyelt kérdés

És miért csak wifi-vel lehet letölteni?

Mi pont olyan helyen lakunk ahová nem lehet bekötni a vezetést és csak mobilnetet tudtunk venni de abból a legjobbat vettük, persze korlátlant.

És sajnos az iPhone állandóan a wifi-vel akarja sehogy nem tudom letölteni se a Siri jó hangját, se nagyobb appokat:(

Azért már a mai világba amikor egyre több embernek van korlátlan netje kiadhatna az apple egy olyan frissítést amiben már kikapcsolható lenne ez a hülyeség


Nincs valami mód erre? Valami lifehack?



2018. ápr. 1. 13:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Csak úgy tudom megoldani hogy kimegyek az utcára wifivadászatra?
2018. ápr. 1. 13:15
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Vagy veszel egy rendes telefont.
2018. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mindenki ezzel jön.... Az androidon nincs Siri se alma ha hátulján (nem viccelek)
2018. ápr. 1. 15:00
 4/23 anonim ***** válasza:
Megosztja valaki a netet a telefonján wifin keresztül, te meg csatlakozol hozzá. Mondjuk ez tényleg fura, hogy nem engedi megváltoztatni Siri hangját, csak wifin. Nekem eddig fel sem tűnt. Na mindegy csak ezért nem fogom felvágni az ereimet vagy lecserélni a telót valami Androidfosra.
2018. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Apple párti vagyok, nem szeretem túlságosan az androidot bár sokáig azt használtam. Az írjon ide aki ért is hozzá!
2018. ápr. 1. 15:01
 6/23 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, azért írtam, hogy mit csinálj.
2018. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A Siri azt írja hogy a jó minőségű Siri hang akkor lesz letöltve ha wifihez csatlakozik, úgy meg tudom oldani hogy átrakom a kártyám apám telefonjában de ezt minden nap eljátsza és apám sem örül neki hogy állandóan piszkálom a telefonját.

Ugyan ez a helyzet a galériával is a régi képeket icloudból tölti le mivel egy idő után törli, de legalább itt lehet mobilnetet használni

2018. ápr. 1. 15:06
 8/23 A kérdező kommentje:

De elmentem azért wifivadászatra és sikerült leszedni :)

Mivel szüleim csak este érnek haza

2018. ápr. 1. 15:09
 9/23 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:)
2018. ápr. 1. 15:10
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy számít-e hogy 16gb-os iPhone 6-om van?
2018. ápr. 1. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!