Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIDI RS232 átalakító programot...

MIDI RS232 átalakító programot keresek? Igen.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy szoftveren belül kellene átalakítani MIDI üzeneteket soros portra. De nem ám csak úgy átküldeni, hanem olyan kellene, amivel beállíthatom, hogy bizonyos MIDI eseményekre milyen adatsorozatot küldjön a soros portra. Mielőtt még valaki a Google keresőt ajánlaná, kerestem én, de csak olyat találtam, ami változatlanul továbbadja.

2018. ápr. 2. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Meddig lesu ez a kérdésed aktuális?


Pár napon belül tervezem, hogy célirányosan nekiállok megtanulni VST szoftverszintetizátorokat programozni, különösen MIDI kezelés oldaláról - mert ezekből van nagy hiány. Szerencsére C programozói tudásom/tapasztalatom már van, ehhez a MIDI & VST-kre vonatkozó részeket kell majd igen alaposan megtanuljam.


Ha ezeken túl leszek, esetleg neked is segíthetnék.


AVR-hez (Arduino) vagy esetleg PIC-es hobbiprojecthez kéne?

Ill. Linux vagy Windows alá? (előbbin könnyebb a soros portra való írás)

2018. jún. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem ez az előzménye:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

sajnos ehhez tényleg egyedi szoftvert kell írni

2018. jún. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, természetesen aktuális marad örökre, nem határidős :) Alapvetően winfost használok, de van linuxom is, ha azzal egyszerűbb. A szerkesztő programom is eredetileg Linuxos (LMMS).

de nem életbevágó, csak kíváncsi voltam, hátha vam már ilyen.

2018. jún. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!