Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell az u torrentben...

Hogy kell az u torrentben torrentet feltenni, hogy csak seedelni akarom, már korábban letöltöttem, ismét nem akarom?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 13:01
 1/8 CspCsj ***** válasza:

A letöltött fájlokhoz tartozó torrentfájlt megnyitod a kliensprogrammal de NEM indítod el, - majd a listában a torrenten jobbegérgomb > Haladó > Letöltés helyének megadása pontnál beállítod a fájlok jelenlegi mappáját, - végül a torrenten jobbegérgomb > Kényszerített újraellenőrzés pont megvizsgálja a már letöltött tartalmat és ha egyezik, akkor 100% lesz a vége.

Ezután indíthatod seed-elésre a torrentet.

2018. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 3. 14:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes eredményt kaptam: A torrentek zöme rendben van, elindult a seedelés. Van azonban néhány torrent, amelyeket sorszámmal látott el a program, és azoknál az van kiírva, hogy "leállítva 0,0%". És semmit nem tudok vele kezdeni!?
2018. ápr. 3. 14:33
 4/8 CspCsj ***** válasza:
Talán a kliensprogram > Beállítások > Várósor > Aktív torrentek száma túl kevés, így egyszerre nem fut mindegyik.
2018. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem gondolom, a deffault állapotot hagytam meg. Korábban is így működött, de most áttértem egy W10-es laptopra és nem boldogulok.
2018. ápr. 3. 15:48
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Írnak módszereket, - talán valamelyik nálad is beválik:

[link]


1. utorrent szimpla újraindítása (óra melletti ikonon jobbegérgomb > Kilépés ponttal zárd be)

2. utorrent bezárása > %appdata%\utorrent mappából a 2db resume.dat fájl áthelyezése másik mappába > utorrent indítása ismét > utorrent bezárása ismét > resume.dat fájlok visszahelyezése > utorrent indítása

stb.

2018. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt még egy:

3. utorrent ikonon jobbegérgomb > Indítás rendszergazdaként (talán elég egyszer így indítani)

2018. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem. Minden esetre köszönöm a segítő szándékot. Elengedtem...
2018. ápr. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!