Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows hetem van,64 bites...

Windows hetem van,64 bites eredeti. Egyszer egy automata frissítést után nem indult el a rendszer, fekete képernyő fogadott indulás után. Sikerült helyrehozni csökkentett módban. Azóta kikapcsoltam a frissítéseket. Jól tettem?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez esetben a biztonsági frissítések nem fogak automatikusan települni. Nem arról van szó, hogy jól tetted-e, hanem hogy felelősséget vállalsz-e, hogy nagyobb biztonsági kockázatnak van kitéve így a gép. (könnyebben meghackelnek téged)

Bár átlag usert nem fenyeget ilyen veszély, én azért szeretem naprakészen tudni a gépemet.

2018. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Jól tettem?"


Igen, nem kell minden szír-sz/*art felrakni csak ami fontos.

sp1, .net, VC 08-16, a többire nincs szükség, ha nincs bajod a géppel és minden program fut.

-Nem a Te gépedet fogják kívülről megtámadni, ha meg leszedsz/feltelepítesz valami szutykot az a Te hibád nem a rendszeré és hidd el a világ összes frissítése se fog megvédeni ekkor.

KIS, Malwarebytes párossal elég jó védelmet állíthatsz fel.

Vannak bizonyos egyedi programok amik viszont nem is mennek ha bizonyos frissítés fenn van, de beszélhetünk pl a nemrég fellelt CPU-ban feltárt biztonsági résről is aminek a foltozására kiadott frissítés több kárt okoz mint hasznot,

-megjegyezném, hogy egyetlen példa se mutatja az ilyen jellegű támadást-

pl teljesítmény vesztés.


-De mindjárt jönnek az önjelölt rendszergazdák, és foggal körömmel ragaszkodnak a saját hülyeségükhöz, hogy márpedig minden frissítés kell.

2018. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!