Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 legkülönösebb...

Windows 10 legkülönösebb beállításai segítségkérés USB billentyűzet csatlakoztatása gyárilag érintő képernyős rendszerre? Nem működik rendesen érdekes hibával találom szembe magam!

Figyelt kérdés
Van egy érintő képernyős készülék amin win10 64 bit fut. Ha USB-s billentyűt csatlakoztatok, a windows tökéletesen felismeri a billentyűzet típusát (több billentyűzet is ki lett próbálva) de csak pittyeg amikor gépelnék. Azonban ha az adott gombot lenyomom és hosszan nyomva tartom, a karakter megjelenik! Érdekesség, hogy pl. a windows jelszó beírásakor minden tökéletesen működik. Van e bárkinek ötlete, hogy mit hol állítsak át? Eszközkezelőben USB HID eszközként látszik, próbáltam saját driverét feltenni de eredménytelen lett. Vajon mi lehet átkapcsolva? Próbáltam letiltani addig az érintő képernyőt az sem segített. Bárkinek bármi ötlete, hogy hogyan tudok normál billentyűzetet rátenni használható módon? Köszönöm szépen!!!! Ui. A windows asztali módba lett kapcsolva az sem segít se a táblagép mód se semmi ilyen. Ezeket már kipróbáltam mind.

#billentyűzet #USB #Windows 10 #érintő képernyős rendszer
2018. ápr. 6. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a készülék neve?
2018. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!