Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A múlt héten új Windowst...

A múlt héten új Windowst raktam fel és amikor kész volt ujraindítottam a gépet és kidobta a 2 Windowst Volt a régi meg van az amit felraktam nemrég, hogy tudom törölni az újat?

Figyelt kérdés
Kiderült, h nem az volt a baja a másikat h tudom törölni?
2008. okt. 29. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány merevlemezed van a gépben?

Addig is: [link]

2008. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a merevlemez az a ram mert ha az akkor 2 de ha a winchesterre gondolsz akkor 1
2008. okt. 29. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
ha bootolható telepítő cd-ről csináltad a telepítést akkor fel kellett, hogy ajánlja a partíciók létrehozását. Na amikor ott jársz akkor kell letörölni a pírtíciókat és újat létrehozni kedved szerint. Ezután egyet le fog formázni /te választod a típusát NTFS ajánlott/ és ide telepíti majd a Windowst. Mikor kész a windows telepítése a sajátgépből gond nélkül formázhatod a többi partíciót, hogy használhasd őket adattárolásra. - nem feltétlen kell több partíciót létrehozni, de ajánlott-
2008. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez azért van,mert rossz partícióra telepítettél! Egyszerűen bemész a sajátgépbe és ha az új xp mondjuk a D-n van,akkor rákattintasz a D-re jobb egér gombbal,és formázás! Már kész is,neked ezt az egyszerűbbet ajánlom. De mielőtt telepítgetsz,nem ártana tisztábajönnöd olyan fogalmakkal,hogy mit is takar a ram,a merevlemez,partíció...Sok szerencsét!
2008. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen a D-ben benne van az is h Document and settings de ha sajátgépbe rámek h formázás akkor aüz egész D-t törli nem?egyébként ugy telepítettem, hogy nyomtam az F8-at és rámentem arra a meghajtóra ameikbe a CD volt mert a CD-t nem akarta Bootolni mikor a Biosba voltam és utána a C-particiót töröltem mivel csak az volt kiírva a D-t nem írta ki

!

2008. okt. 30. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!