Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megoldani hdmi...

Hogyan tudom megoldani hdmi porton a képküldést? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt szeretném megoldani hogy egy laptopot hdmi kábellel összekötöm a tv-vel és ha filmet nézek akkor a tv csak a filmet mutassa de a laptopon bármit csinálhassak mellette. Ez kivitelezhető ebben a formában? Segítséget köszi előre is

2018. ápr. 9. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne a klonozast valszd, hanem a kiterjesztest, akkor oda huzod a filmet a tvre es a laptop kijelzojen csinalsz, amit akarsz.
2018. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt hol tudom beállítani?
2018. ápr. 9. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Windows + P gombkombináció az asztalon.
2018. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, addig eljutottam hogy átváltom a képet kiterjesztésre csak az a baj hogy a laptopon marad minden viszont a tv-n csak a háttér látszik ikonok nélkül meg a tálca és akármit nyomok a laptop képernyőjén jelenik meg a tv-n semmi nincs csak egy egérmutató
2018. ápr. 9. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A laptopon elinditasz egy filmet. Megfogod az egerrel az ablakot es athuzod a tvre es kesz is. Ha ott teljes kepernyore valtod, akkor csak a tvn lesz teljes a laptop kijelzojen azt latod, mint mindig.
2018. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 moozygoo ***** válasza:
nem off, de minek nézel olyan filmet ami annyira nem érdekel hogy mellette inkább mást csinálsz ? :D
2018. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áááááááá értem sikerült köszönöm szépen a segítséget. Utolsónak: válasz egyszerű asszony filmezne de én meg mást csinálnék ennyi
2018. ápr. 9. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nővéremmel csináltam ugyanezt. Ő nézett egy filmet, én meg egy másikat fülessel. Jól elvoltunk. :)
2018. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!