Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérdésem a következő. Steam-en...

Kérdésem a következő. Steam-en csaladi megosztásnál, ha én megosztom egy ismerőssel az egyik játékom, akkor csak az adott játékot, amit kölcsönadtam, azt nem tudom használni, vagy egyiket se?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 12:12
 1/3 CspCsj ***** válasza:

[link]


"Meg tudok osztani konkrét játékokat, vagy az egész könyvtáramat kell megosztanom?

A könyvtárak a teljes egészükben kerülnek megosztásra és kölcsönvételre."


"Osztozhat két felhasználó egy könyvtáron, és játszhatnak egy időben?

Nem, egy megosztott könyvtárhoz egyszerre csak egy felhasználó férhet hozzá."


"Amikor engedélyezem egy eszköznek, hogy kölcsönvegye a könyvtáramat, korlátozom magam a hozzáférésben és játékaim játszásában?

Fióktulajdonosként mindig elérheted és játszhatod játékaid. Ha úgy döntesz játszani szeretnél, amikor egy másik felhasználó játszik valamelyik játékoddal, lesz néhány perce, hogy megvegye a játékot, vagy kilépjen belőle."


"Néha egy játék, melyhez hozzáférést kaptam, nem elérhető. Miért?

A megosztott játékok csak a kölcsönadó által felhatalmazott eszközökön hozzáférhetők. A megosztott játékok még a felhatalmazott eszközökön sem érhetők el, ha a fióktulajdonos épp használja könyvtárat egy másik számítógépen."

2018. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magyarul nem tudom használni egyiket se. Így világosabb.
2018. ápr. 10. 13:17
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Tulajdonosként te mindig játszhatsz.

Azonban akinek kölcsönadtad annak meg fog szakadni pár perc múlva a játéka, miután játszani kezdesz.

2018. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!