Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek is az iTunes a...

Szerintetek is az iTunes a világ legszarabb leghasználhatatlanabb programja?

Figyelt kérdés

Évek óta várom hogy használható legyen a PC-n, nem lett jobb...

zenét másolni vagy törölni iphonra reménytelen (szerencsére a copytransmanagerrel két kattintás ugyanez)

De volt pl hogy asztali mac gépre szerettem volna ipadról és iphoneról videókat lementeni mac gépre iTunes-sal. Hát nem jött össze, inkább pc-vel kötöttem össze és két kattintással sikerült. Ráadásul a szinkronizálás az egyenlő azzal hogyha más géppel szinkronizálom a telefont akkor letörli az előző fájlokat amiket egy harmadik géppel szinkronizáltam... Lószar... Ez lenne a fejlődés? Innováció? 25 éve használok számítógépet, de ennyi nyűgöm még egy programmal sem volt, főleg úgy hogy akkora arca van az applenak, mégis hogyan boldogul vele az átlag hozzá nem értő felhasználó?



2018. ápr. 14. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Igen szerintem is szar. Ezért használok androidos telót.
2018. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most váltottam androidra, mivel az iTunes nem volt hajlandó elindulni Linuxon, amire azért váltottam, hogy ne kelljem windowst használnom az asztali gépemen sem. :)
2018. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!