Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Minecraft?

Miért nem indul el a Minecraft?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt elindult de most mindig hibát ír ki még a mojang felirat előtt, keresgéltem és a videokártyát hibáztatják. Frissítettem a legujabbra és igy sem indul ujrainditottam a vasat akkor sem, az a vicc, hogy eddig ment 60+ fps el és ment, meg minden... tehát valaki segítsen mert ez... ezt most nem értem

2018. ápr. 15. 13:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó de azért légyszi te is olvasd el amit kiírok felülre, írtam hogy eddig ment és ha frissítem akkor sem megy de inkább kiírom a másik profilomra kozmetika pontra hátha nem leszel ott
2018. ápr. 17. 20:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, engem nem zavar ha kozmetikához ki írod. Csak ott nem a Minecraftodra lesznek kíváncsiak. És ne várd el tőlem, hogy pontos legyek hajnalba meg full reggel. Mindegy mint írtam, sok sikert a megoldáshoz. Amúgy is, 2-3 órája írtam le neked a megoldást....
2018. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 he84 ***** válasza:
Kár ezen ennyire vitatkozni és valóban lehetne a kérdezőnek jobb modora, még akkor is, ha valaki nem teljesen figyelt oda a kérdés alatti szövegre! Hát valóban fura, hogy korábban ment ugyanazzal a videokártyával, de már nem. Ha ennyire nem megy, még driver frissítéssel se, akkor szerintem vegyél egy újabbat.
2018. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia! Most Windows 10 el fut :) Köszi neked is #1-akárhányadik kommentelő
2018. ápr. 20. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!