Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti is várjátok már a Win10...

Ti is várjátok már a Win10 Tavaszi Frissítését?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, nekem vissza kellett állnom a korábbi build-re. A Defender kapott egy új funkciót. Az Eszközbiztonság menüponton belül a Magelkülönítés funkcióról beszélek én. Ennek részein belül van egy olyan, hogy Memóriaintegritás. Én brahiból benyomtam, kérte is az újraindítást ahogy az várható volt. Miután újraindult nem ismerte fel az egeremet... Sharkoon SharkZone M20 egérről beszélek, ehhez pl. külön driver is kell, de mindegy, csak a teljes kép kedvéért írtam le az egér típusát. Megoldani még megoldottam a dolgokat egér nélkül, bekapcsoltam a billentyűzetegeret. Viszont eléggé felhúzott mikor elnavigáltam ugyanoda Defender-en belül, és a kapcsolót kiszürkítette, szóval nem tudtam kinyomni a Memóriaintegritást. Már azon voltam, hogy kidobom a gépemet -.- Előtte próbáltam vírusirtót telepíteni, hogy kikapcsoljon a Defender-t, de sajna csak részben kapcsol ki még akkor is az a szutyok. Ekkor jött az ötlet, hogy visszaállok mivel az előző build-ben nem volt ez a funkció benne. Első próbálkozásra random összeomlott a rendszer, másodszorra már nem. Visszaálltam, visszafrissítettem és azóta kerülöm a Defendert, főleg ezt a funkciót. Szóval csak óvatosan ezzel a Tavaszi Frissítéssel :D De amúgy még mázlim, hogy szokásomhoz híven nem töröltem a Windows.old mappát azonnal és vártam, hátha lesz mit elrontanom (elrontania a frissítésnek)...
2018. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!