Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen magyar timetracker...

Milyen magyar timetracker program van?

Figyelt kérdés

Szeretném nyomon követni a napi számítógép előtt töltött eseményeimet, és azokról minél több információt gyűjteni.

Nem szeretnék napi szinten minden műveletem előtt és után lenyomni egy időzítőt és leírni hogy mit is csináltam pontosan. Olyan kéne ami figyeli nem csak azt hogy milyen programok vannak megnyitva, előtérben, aktívan, hanem hogy milyen oldalakat látogattam pontosan és mennyi ideig. Ami képes kezelni és informatívan feljegyezni azt is ha egy youtube videót nézve egy másik ablakban exel táblát szereztek. Hogy utólag pontosan és biztosan legyen egy átfogó adathalmazom amiből pontosan meg lehet határozni hogy mikor mit csináltam.


2018. ápr. 21. 06:24
 1/1 DjImipapa ***** válasza:
2018. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!