Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 1 FPS problémák?

Battlefield 1 FPS problémák?

Figyelt kérdés

A mai napon megvettem a Battlefield 1-et. A Singleplayer Medium beállításokon teljesen jól, 60fps-el fut itt ott 1-2fps droppal. Ezzel ellentétben a multinál ahol médiumnál akár 35-40fps-ig is droppol, illetve már levettem pár dolgot lowra és még így is droppol. Játszható, de azért na...A jelenlegi configom:

GTX 1050 2gb oc

I5-6400 2.7Ghz

8GB DDR4 RAM

500GB HDD

A kérdésem az lenne, mert szerintem ez a baj...szóval ha kicserélném a VGA-t egy 1050ti 4gb-ra akkor tudnék fix 60fps-el multizni?



2018. ápr. 22. 00:58
 1/4 A kérdező kommentje:
A cél az lenne, hogy MEDIUM grafikán, ez kimaradt bocsánat.
2018. ápr. 22. 00:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoftveres gond lesz a háttérben, ultrán kéne úgy futnia ahogy leírtad. Zárd be a felesleges programokat a háttérben, nézd hogy mi zabálja az erőforrásokat amikor csak a játéknak kéne, frissítsd a drivereket, nézz hőmérsékletet, ha egyikből sem jutsz semmire írj ki még egy kérdést. Stabil 60 fps hez ezzel a kártyával low-medium beállítások között lehet csak gondolkodni(első körben a textúrafelbontást vedd lejjebb, az zabálja a legtöbb vramot a 2gb meg ma már nagyon kevés).
2018. ápr. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszönöm a gyors, és megfogalmazott válaszod. A helyzet az, hogy ez a gép szinte teljesen új, karácsony környékén vettük újonnan. A Driverek rendben vannak, viszont nemrégiben volt egy olyan gondom hogy valami volt a windowsal és néha amikor bekapcsoltam a gépet nem adott jelet a monitornak, ezért újra van rakva. Ez most egy teljesen tiszta üres gép, szóval nem nagyon tudja mi zabálni. a hőmérséklet rendben van.De én nem értem. Nvidia Experience-vel optimalizáltam a játékot. most vioszonylag jól fut így is droppol rendesen de jól fut. Csak így meg úgy néz ki mintha egy 10 éves játékkal játszanék :( Jah és azt fontos kiemelnem hogy nincs semmi sem húzva a gépemben, minden gyári. Chieftec 400W psu
2018. ápr. 22. 12:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Assasins Creed IV is csak tiszta lebutítva lowra ment rendesen, de ott legalább tartotta a stabil 60fpst. lehetésges az, hogy valami rendellenesség van a géppel? Valami hardveres probléma is okozhat ilyet? Vagy csak tényleg az a VGA a túl gyenge már?
2018. ápr. 22. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!