Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó a Home Design 3d tervezőpro...

Jó a Home Design 3d tervezőprogram? Hol tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Tervezőprogramokat nézegettem, és ez nagyon megtetszett, csak

1. Nem tudom, hogy a Gold vagy a sima miben különbözik, melyiket lenne érdemes letöltenem vagy megvennem (a pénz nem lenne probléma)

2. Nem tudom, hol és hogyan lehet legálisan letölteni.


Ha valakinek van tapasztalata vagy ötlete ezzel a programmal kapcsolatban, akkor írja már meg nekem. És ha valaki tudja, hogyan tudnám letölteni, nagyon sokat segítene, ha RÉSZLETESEN leírná nekem.

Nagyon nagyon szeretném használni ezt a programot, csak valahogy sosem jön össze...:-(

Előre is nagyon köszönöm annak, aki segít!!



2018. ápr. 25. 15:10
 1/1 tabaki ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy milyen, mert én csak az ingyenes SWeet Home 3D-vel szórakoztam még, némileg az is hasonló. Ha legalább olyan jó, mint az, akkor jó. A letöltési problémád meg nem egészen világos, pláne, hogy még jogtisztán meg is vásárolnád. A hivatalos honlapja itt van:

[link]

Ha jól értem, a „sima” (vagyis a próbaváltozat) csak egy szint tervezésére alkalmas, nem tudsz vele menteni és megosztani. A tízdolláros Gold verzióval annyi szint lehet, amennyit az eszközöd bír, és nyilván az egyéb funkciói is működnek.


A Sweet Home 3D itt, hátha az is tetszik:

[link]

2018. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!