Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitévő legyek, hogyan tovább?

Mitévő legyek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap felhozta a google ezt a trojai faló programot hogy fertőzött a mobilom és erre azt írta tölcsem le google playről (ingyen) a a turbo booster-t meg is tettem. Most ott rendszeresen söprögetek meg jár az űrhajó mellé letöltöttem az owl security-t, de nem tudom h most mi van légszíves segízsetek.

#vírus #Antivirus #Trojai faló program
2018. ápr. 25. 22:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom számít-e, de Samsung A3 2016-os telefonom van
2018. ápr. 25. 22:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Totál reális eset, hogy a Google 3. féltől származó programot javasol neked, hogy azzal puceráld a telefonodat. Remélem érezhető volt az irónia :) Hogyan is hozta fel? Böngészés közben? Mert akkor az egy hirdetés volt, amire rányomtál. Rendszerértesítés? Mert akkor van egy program, ami ezt küldte, vagy már eleve vírusos a telód. De gondolom Google alatt a Chrome-ot érted (azaz a böngészőt).
2018. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosan
2018. ápr. 25. 22:49
 4/8 A kérdező kommentje:
De most mit csináljak?
2018. ápr. 25. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ments mindent memória kártyára, és töltsd vissza a készülék gyári FW -jét USB -n keresztül.
2018. ápr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DjImipapa ***** válasza:
Egyszerűen uninstalláld a nem kell programokat, és ne higgy el minden értesítést...vírusos a sz@t....:)
2018. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A chrome a büdös életben nem fogja neked azt mondani, hogy vírusos a telód. Tehát ez egy kamu kis hirdetés volt, aminek te bedőltél. Én azt javaslom, hogy amit letöltöttél azt töröld le és nyugodj meg! Amúgy egy trójai faló nem olyan veszélyes, hogy húha. De ha biztosra akarsz menni, akkor egy víruskeresést futtass le az eset mobile security programmal.

De még egyszer leírom: Valószínű, hogy semmi nincs a telefonodon!!!

2018. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váaszokat!

Napközben sikerült egy kicsikét ez ügyben jártasabb személlyel találkoznom és ő is ugyanezt mondta nost letöltöttem a clean master-t és úgynézki nincs semmi gond

2018. ápr. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!