Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám a...

Milyen programmal tudnám a másik gépemet ami 5 GB-T már nagyon régi gép felgyorsítani?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 13. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél még hozzá 5 GB-T-t. 10 GB-T csak gyorsabb mint 5 GB-T. :D Ebből kábé egy szót nem lehet érteni....
2010. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5 GB.-OS A Winchesterem. és fel akarnám gyorsítani.

Nem értem mit nem lehet érteni ezen..

2010. jún. 13. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet érteni, hogy egy gép nem csak vinyóból áll, és nem azon múlik a gyorsasága (legalábbis nem legfőképpen). Kéne a gép összes adata, meg milyen oprendszer van rajta...satöbbi. Nulla információból milyen választ vársz mégis?
2010. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél legalább 4GB ramot, kettő esetleg négymagos procit (Core i7), egy jobb videókártyát, egy megfelelö alaplapot, ami ezeket kezelni tudja, mindehhez egy jobb tápot, két merevlemezt Raid-ba kötve, és ha ez megvan akkor esetleg egy házat.


... kicseréltük az egész gépet?!


Olcsóbb egy új gép, mint a meglevő fejlesztése, mert a régi alkatrészek drágábbak, és kénytelen vagy kompromiszumot kötni.

2010. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, igazad van, de a merevlemezeket kicserélném két 256GBos SSD-re, szintén RAID-ben. Ezek mellé egy 2TBos vinyóval, hogy legyen még plusszba is hely.


A legolcsóbb, ha teszel rá egy Xubuntut, vagy valami még alapabb linuxot. (pl. Tynicore)

2010. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy éve nekem is ez volt, elkezdtük átépíteni, aztán amikor újratelepítésnél tartottam, meghalt a vinyó. Mérgemben eladtam, vettem egy új gépet. Érdemesebb újat összerakni.
2010. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!