Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a win 7-et,...

Újratelepítettem a win 7-et, megkérdezte, akarok-e biztonsági másolatot, azt eltette valahová?

Figyelt kérdés
A C-ről kérdezte szerintem, igent nyomtam. Sajnos törlődött sok képem, amik a C-n voltak, jó lenne visszahozni őket.

2018. ápr. 26. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha leformáztad a particiót és arra telepítetted a rendszert, akkor azokra a képekre keresztet vethetsz. Előtte kellett volna lementeni valami normális programmal.
2018. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak külön erre specializálódott cégek akik vissza tudják nyerni az adatokat, de annak az ára elég húzós
2018. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak valaki más töltötte fel a képeket, ő meg nem tudta, hogy nem a C-re kéne. Én meg nem gondoltam erre, és nem tudtam valamiért belépni a windowsba sem, ezért újratelepítettem.
2018. ápr. 26. 09:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Recuva portable...ezt futtasd pendrive-ról, mély vizsgálattal, aztán meglátod. Visszaállítást ne a C-re irányítsd.
2018. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#2: Felülírt adatokat még a Kürt Kft. sem tud visszahozni.

Itt pedig ha jól értem formázás és friss rendszer telepítés történt, ami jó eséllyel a korábbi adatok döntő részét felülírta, tehát ha vissza is lehet hozni őket, szinte kizárt, hogy épségben meglegyenek.

2018. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, amikor formáztam, akkor kérdezett rá, hogy készítsen-e biztonsági másolatot valamiről, gondolom az egész C-ről. Különben elvesztek mindent. Először telepítettem újra, nem értek hozzá, de nagyjából le volt írva, hogy kell. Kicsit amúgy lassú a gép. Az elején a netre is nehezen tudtam csatlakozni, kiírta, hogy nem találja az adaptert, aztán kattintgattam a hálózatokban, és valahogy bejött.
2018. ápr. 26. 15:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha csináltál másolatot, akkor az a D-n van szerintem. Vagy a C-n nincs valami old mappa? Nem ismerem ezt a funkciót. Ez win10 amúgy?


Ha megtalálod a D-n a mentést, arról vissza lehet állítani feltételezem, cakk-pakk.

2018. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez a 7-es. Úgy tudom, ez talán a legjobb, ezért vettem ezt.
2018. ápr. 26. 16:12
 9/15 A kérdező kommentje:
Milyen néven keressem?
2018. ápr. 26. 16:14
 10/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Ez neten volt [link]

Ha mentettél, és dolgozott is vele, akkor az ott van valahol a D-n... :)

2018. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!